
IKEA METOD(193.945.11), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Voxtorp глянцевий/білий
13 023 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.945.11
Відправка з 08 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими глянцевими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Двері, які вони плавно зачиняються завдяки до вбудованого гальма
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
Fluid ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
Плита ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, нікель
Пластик ABS
Протріть вологою ганчіркою у воді або легким миттям рідина.
Wipe Використовуйте чисту суху тканину.
Фронт ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи цей перероблений пластик, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 80.0 см см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 13 023 ₴


