
IKEA METOD(993.946.06), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Voxtorp глянцевий/білий
11 275 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.946.06
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими глянцевими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний і просторий вигляд.
Двері, завдяки яким вони м’яко зачиняються до вбудованого гальма
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
Fluid ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
Плита ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, нікель
Пластик ABS
Протріть вологою ганчіркою у воді або легким миттям рідина.
Wipe Використовуйте чисту суху тканину.
Фронт ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи цей продукт із переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
ДодатокВикористовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 80.0 см см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 11 275 ₴


