
IKEA METOD(293.944.07), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, білий/Ringhult білий
5 681 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.944.07
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП
Пластикова плівка (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть сухою та чистою тканиною.
Фронтальна частина шухляди
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Корпус sza szaВикористовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 5 681 ₴


