

IKEA METOD(393.944.64), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, білий/забарвлений лерхітановим чорним
8 958 ₴
- Під замовлення
- Код: 393.944.64
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
АБС-пластик
Протріть вологою тканиною водою або неабразивний миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня панель ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на наша планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см см |
- Ціна: 8 958 ₴


