

IKEA METOD(493.944.73), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, білий/Voxtorp темно-сірий
6 730 ₴
- Під замовлення
- Код: 493.944.73
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний вигляд, у якому відчуватиметься тепло та спокій.
Двері плавно закривається завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДСП
Пластикова упаковка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’яким засіб для миття посуду.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Сьогодні Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваних матеріалів, таких як деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових ресурсів і зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
ДодатокУникайте використання викопної або вичерпної сировини для цього відновлюваного матеріалу.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см см |
- Ціна: 6 730 ₴


