
IKEA METOD(893.944.66), горизонтальна шафа з кнопкою відкриття, білий/Ringhult світло-сірий
6 556 ₴
- Під замовлення
- Код: 893.944.66
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Пластик ABS
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканина.
Фронт ящика
Використовуючи у цьому виробі відходи лісопильних заводів і брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 6 556 ₴


