
IKEA METOD(494.659.84), напівпансіон / скляні двері, білий/забарвлений лерхітановим чорним
6 910 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.659.84
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюються ручкою або ручкою.
Скляні дверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
загартоване скло
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло, Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см см |
- Ціна: 6 910 ₴


