
IKEA METOD(194.648.82), навісна шафа з полицями / 2 двер, білий/Voxtorp матовий білий
6 591 ₴
5 865,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.648.82
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримуєте сучасний і мінімалістичний вираз.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сільне житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Відрегулюйте висоту, глибину та ширину петлі.
ДверіДСП, пластикова плівка (мінімум 80% перероблена), пластикова плівка, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері/корпус/полиця
Використання відходів лісопиляння та деревини у відходах цього продукту, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 100.0 см см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 5 865,99 ₴


