

IKEA METOD(594.584.45), навісна шафа з сушаркою для посуду, білий/Voxtorp темно-сірий
6 851 ₴
6 097,39 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.584.45
Відправка з 09 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
Ви можете відрегулюйте відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Відрегулюйте висоту, глибину та ширину петлі.
ДверіДСП
Пластикова упаковка
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
ДСП, Меламінова плівка, пластиковий край
Плита ДВП, Акрилова фарба
сталь, порошкове покриття, лак
сталь, нікель покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Завдяки використанню матеріалів у цьому продукті Так само відновлюваний, як деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
Корпусскладається з деревного волокна, ми уникаємо використання викопного або вичерпного ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 60.0 см см |
| Глибина | 39.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 6 097,39 ₴


