IKEA METOD(902.152.80), корпус кутової навісної шафи, імітація чорного дерева
4 379 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.152.80
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система SEKTION дає вам свободу спроектувати кухню своєї мрії всередині та зовні. Потрібне рішення для невикористаних кутів? Використовуйте цю шафу, щоб створити L- або U-подібну кухню та створити більше місця для склянок.
Міцна конструкція корпусу ; Товщина 18 мм
Меламінова поверхня стійка до вологи та подряпин, її легко підтримувати в чистоті.
25-річна гарантія. Про умови гарантії читайте в брошурі.
Продається в комплекті з дверима шириною 40 см окремо.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петель.
Можна поєднувати з внутрішніми аксесуарами UTRUSTA для ефективного використання простору розробка
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть очистіть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або, якщо необхідно, милом.
За допомогою матер Ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів як відновлюваних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | гайка |
| Глибина без підвісної планки | 66.5 см |
| Глибина з підвіскою | 67.5 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, глибина | 37.0 см |
| Тип | Настінна шафа |
- Ціна: 4 379 ₴


