

IKEA METOD(591.202.89), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Ringhult білий
10 406 ₴
9 261,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 591.202.89
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП канавка, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
ацеталь пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи в Цей продукт є поновлюваним матеріалом, таким як деревне волокно, тому ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нового сировини та зменшити наш вплив. на навколишнє середовище та існуючі матеріали отримують нове життя.
Каркас кутової настінної шафиЗавдяки використанню в цьому продукті деревного волокна відновлюваного матеріалу ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 100.0 см см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см см |
- Ціна: 9 261,34 ₴


