IKEA METOD(593.950.33), двері / скляна шафа, білий/Bodbyn крем
4 770 ₴
4 245,30 ₴
- Під замовлення
- Код: 593.950.33
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Двері можна встановити з правого або лівого боку
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Ви можете додати дверні амортизатори до петлі INTEGRAL, щоб двері закривалися повільно, тихо та плавно.
Скляні дверіДВП, поліефірний лак, акрилова фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття вікон.
Протріть чистою сухою тканиною.
Додаток
Як відновлюваний матеріал у цьому продукті, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 4 245,30 ₴


