
IKEA METOD(494.642.01), розширення, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
2 775 ₴
2 469,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.642.01
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні зі світлого ясена ваша кухня буде природною та динамічною.
Двері можна встановлюється праворуч або ліворуч.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, плівка, меламінова плівка, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою та чистою тканиною.
Двері/надбудова
Використовуючи в цьому продукті деревні відходи та брухт лісопиляння, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 40.0 см см |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Верхня шафа |
| Ширина | 40.0 см см |
- Ціна: 2 469,75 ₴


