

IKEA METOD(894.079.73), нижня сторона з половиною / скляними дверцятами, білий/Stensund beige
7 443 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.079.73
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до ваших потреб. ваших власних потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Скляні дверіДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Полиця для кутової стінки шафизагартоване скло
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Скляні дверцята/каркас кутової стінної шафи
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 60.0 см см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см см |
- Ціна: 7 443 ₴


