IKEA METOD(402.125.66), каркас шафи, вис, імітація чорного дерева
6 148 ₴
- Під замовлення
- Код: 402.125.66
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
1 посилена полиця включена; підвищує стабільність
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Меламінова поверхня стійка до вологи та подряпин, її легко підтримувати в чистоті.
25-річна гарантія. Про умови читайте в гарантійній брошурі.
Ніжки продаються окремо.
Двері, шухляди, стільниці, полиці, петлі, плінтуси та накладні панелі продаються окремо.
Різні типи стін вимагають різних види кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Можна поєднувати з інтер'єрними аксесуарами UTRUSTA для ефективного управління простором
Доповнюється підвісною рейкою СПОСОБИ настінного кріплення.
Плануючи свою кухню, подумайте про те, як найкраще використовувати простір усередині шафи з ящиками або полицями.
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді і м'який засіб для миття посуду або мило, якщо необхідно.
відходи лісопильного виробництва та відходи деревини в цьому ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Зовнішній вигляд | гайка |
| Глибина без підвісної планки | 59.0 см |
| Глибина з підвіскою | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Система, глибина | 60.0 см |
| Тип | Висока шафа |
- Ціна: 6 148 ₴


