

IKEA METOD / MAXIMERA(393.560.18), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Voxtorp глянцевий/білий
29 877 ₴
26 590,53 ₴
- Під замовлення
- Код: 393.560.18
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими глянцевими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримаєте сучасний і просторий вигляд.
Шухляда MAXIMERA — гладка і повністю висувний ящик із вбудованими амортизаторами, тому він закривається повільно, м’яко та безшумно.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється .
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Дверцята шухляди / спередуДВП
Пластик плівка (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Дверцята шухляди / передні
Завдяки використанню поновлюваних матеріал у цьому продукті, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання сировини викопний або вичерпний.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо нове життя існуючим матеріалам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 208.0 см см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 26 590,53 ₴


