

IKEA METOD(294.529.68), висока шафа, полиці / дротяна корзина, білий/Ringhult білий
13 875 ₴
12 348,75 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.529.68
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластик край
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальний матеріал
сталь
Поліпропілен
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою в водою або неабразивним миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
У цьому продукті ми уникаємо використання викопних або вичерпних матеріалів.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище та надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Каркас високої/поличної шафиВикористовуючи в цьому продукті деревні відходи та брухт лісопиляння, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 208.0 см см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 12 348,75 ₴


