IKEA METOD(794.719.50), висока шафа з висувною коморою, білий/Bodbyn сірий
45 482 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.719.50
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
ДверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель
Завдяки використанню в цьому продукті як відновлюваного матеріалу, яке є деревним волокном, ми уникаємо використання сировини викопні або вичерпні.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
- Ціна: 45 482 ₴


