IKEA METOD(794.721.29), висока шафа з висувною коморою, чорний/Voxtorp темно-сірий
44 813 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.721.29
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримуєте сучасний вигляд, у якому відчувається тепло та спокій.
ДверіДСП
Пластикова обгортка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, поліетиленова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
Висока рама шафиВикористовуючи у цьому виробі відходи лісопильних заводів і брухт, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 97 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
- Ціна: 44 813 ₴


