


IKEA METOD / MAXIMERA(590.268.90), sh stj hell out of shu, білий/Veddinge білий
8 152 ₴
7 255,28 ₴
- Під замовлення
- Код: 590.268.90
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VEDDINGE з плавними чистими лініями ви отримаєте кухню зі світлою та просторою атмосферою.
Завдяки вбудованим амортизаторам двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліефірний лак, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкований Сталь
ДСП, меламінова плівка, меламін фольга
Оцинкована сталь
Протріть тканиною, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Завдяки використанню відновлюваного матеріалу, такого як волокно в деревині цього продукту, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 7 255,28 ₴


