

IKEA METOD(593.105.00), висота шафи / замок, білий/Voxtorp темно-сірий
16 390 ₴
14 587,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 593.105.00
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
Ви можете відрегулюйте відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
ДверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мін. 90% перероблений)
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
нержавіюча сталь
Поліпропілен
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
Протріть ганчіркою змочити водою або неабразивним миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Ми уникаємо використання в цьому продукті сировини, викопного палива або вичерпного.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище та наявні матеріали вони створюють нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 14 587,10 ₴


