


IKEA METOD / MAXIMERA(492.743.95), sh stj hell out of shu, білий/Lerhyttan світло-сірий
11 013 ₴
9 801,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 492.743.95
Відправка з 10 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері зачиняються повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаМасив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
P ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована Сталь
Протріть вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочуть мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 9 801,57 ₴


