



IKEA METOD / MAXIMERA(891.128.67), перші високі/мікро ящики, білий/Voxtorp матовий білий
11 013 ₴
9 801,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 891.128.67
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками ви отримуєте сучасний і мінімалістичний вираз.
Ящик закривається повільно, тихо і обережно завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Передня панель ящикаДСП, пластикова плівка (мінімум 80 % перероблено), Пластикова плівка, Пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
нержавіюча сталь
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивним миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 148.0 см см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 9 801,57 ₴


