


IKEA BODBYN(602.210.51), фасад ящика, сірий
1 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 602.210.51
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Класичний вираз у ніжно-сірому кольорі зі скошеними панелями, які створюють сміливий характер із теплою дружньою атмосферою. Фронти BODBYN легко підтримувати в чистоті завдяки гладкій лакованій поверхні.
Двері BODBYN мають раму та фаску. панелі, що надає їм характерного традиційного характеру. Приглушений сірий додає вишуканий кольоровий акцент на кухню.
Лаковані дверцята гладкі та однорідні, стійкі до вологи та плям, їх дуже легко підтримувати в чистоті.
25 років гарантії. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Доповнюється кнопками або ручками.
Підходить для кухонних меблів серії METHOD.
ДВП варильної панелі, поліуретанова фарба, акрилова фарба
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі, або милом, якщо необхідно.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу Планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.7 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, вис | 10 см |
| Система, шир | 80 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 79.7 см см |
- Ціна: 1 860 ₴


