

IKEA METOD(394.498.81), 3 передні панелі для посудомийної машини, Lerhyttan з чорною фарбою
13 137 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.498.81
Відправка з 11 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронт ящика Фронт ящика
Рама:
ясен, Морилка, Прозорий акриловий лак
Панель:
ДВП, Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Сторона задньої панелі:
З'єднувальна рейка для фасадів Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, оцинкована
ми уникаємо штабелів із цим поновлюваним деревним матеріалом викопні або вичерпні ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, З рамою, Зола |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 137 ₴


