IKEA UTRUSTA(802.056.20), полиця, імітація чорного дерева
674 ₴
- Під замовлення
- Код: 802.056.20
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ви колекціонер речей? За допомогою цих міцних меламінових полиць ви можете налаштувати свою шафу як завгодно та наповнити її своїми улюбленими речами. Полиці дуже товсті, тож вони можуть витримати багато любові!
Стійка до подряпин меламінова полиця з поверхнею, яка легко очищається.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Гарантія 25 років. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Кронштейни для полиць додаються.
Продукт доступний різної ширини та глибини.
ДСП, Меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або, якщо необхідно, мило.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 35.0 см |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Корпус, глиб | 37 см |
| Корпус, шир | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Тип | Полиця |
| Товщина | 1.8 см |
- Ціна: 674 ₴


