



IKEA BODBYN(902.210.64), маскувальна панель, сірий
3 807 ₴
- Під замовлення
- Код: 902.210.64
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Класичний вираз у ніжно-сірому кольорі зі скошеними панелями, які створюють сміливий характер із теплою дружньою атмосферою. Фронти BODBYN легко підтримувати в чистоті завдяки гладкій лакованій поверхні.
Виберіть маскувальну панель у тому ж Оздоблення, як двері, для однорідного вигляду, або налаштуйте та підберіть на свій смак.
25 років гарантії. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Гвинти включені
Прикріпіть заглушку збоку до останньої шафи в ряду.
Підходить для кухонних меблів METHOD.
ДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або мило, якщо необхідно.
Використовуючи відновлюваний матеріал, наприклад деревину волокна, уникайте використання викопної сировини або виснаження інше.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 240.0 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Товщина | 1.3 см |
| Ширина | 39.0 см см |
- Ціна: 3 807 ₴


