IKEA PINNARP(003.723.02), стільниця, ясен/шпон
22 052 ₴
- Під замовлення
- Код: 003.723.02
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Ця дерев'яна стільниця поєднує в собі найкраще з масиву дерева та шпону. Ефективне використання природних ресурсів, унікальний дизайн і міцна поверхня, яку можна шліфувати. В наявності.
Верх покритий товстим ясеневим шпоном, міцним природним матеріалом із поверхнею, яку можна відшліфуйте та обробіть за потреби.
Сендвіч-конструкція підвищує стабільність і робить стільницю менш сприйнятливою до вологи, тому існує менший ризик згинання, розшарування або розтріскування, ніж у твердій деревина.
Для швидкого встановлення та легкого обслуговування стільниця на заводі покрита твердим восковим маслом.
Ви можете обрізати стільницю до потрібної довжини та покрити краї 2 доданими крайовими смугами.
Екологічний спосіб покриття деревина на ДСП – це ефективне використання ресурсів.
25 років гарантії. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Ясен — міцна листяна деревина з гарним зерном структура. З віком забарвлення стає насиченим, солом’яного кольору.
Не підходить для використання у вологих приміщеннях.
Товстий ясеневий шпон, акрилова олія
ламінат
ДСП
Щоб стільниця гарно старіла, регулярно змащуйте її маслом для деревини STOCKARYD, яке додасть поверхні гарного блиску, захистить деревину та продовжить термін служби стільниці.
IKEA має чіткі вимоги до використовуваної деревини, зокрема заборона на використання деревини з незаконних джерел. Ми хочемо, щоб з 2020 року вся деревина, яка використовується в продуктах IKEA, надходила зі стійких джерел, тобто була сертифікована або перероблена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Зовнішній вигляд | Зола |
| Глибина | 63.5 см |
| Довжина: | 246 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Товстий шпон |
| Властивості | Укорочений топ |
| Товщина, шпон | 3 мм |
| Товщина | 3.8 см |
- Ціна: 22 052 ₴


