
IKEA ENHET(004.576.50), фасад ящика, наслідування. дуб
1 224 ₴
- Під замовлення
- Код: 004.576.50
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Здоровий глузд у чудовому симбіозі. Поверхню фольги легко підтримувати в чистоті, вона стійка до вологи, подряпин і ударів, а деревний малюнок надає живого й теплого виразу.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Підходить для шаф серії ENHET.
span>
ДСП
Пластикова упаковка
Пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 29.6 см см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал | Дуб |
| Система, вис | 30.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 39.6 см см |
- Ціна: 1 224 ₴


