


IKEA METOD / MAXIMERA(493.356.24), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/Bodbyn сірий
16 662 ₴
- Під замовлення
- Код: 493.356.24
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Висувний ящик MAXIMERA - це гладкий і повністю висувний ящик з вбудованими амортизаторами, тому він закривається повільно, м'яко і безшумно.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронт ящикаДВП, фарба поліуретан, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
Wipe вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 41 кг |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, глибина | 60 см |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80 см см |
- Ціна: 16 662 ₴


