


IKEA METOD / MAXIMERA(794.586.23), sza st n pł / szu / 2dr ko, білий/Voxtorp глянцевий/білий
13 528 ₴
12 039,92 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.586.23
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте глянцеві білі фасади VOXTORP із вбудованими ручками для сучасного та просторого вигляду.
Завдяки вбудованому амортизатору амортизатори, двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Дверцята шухляди/передня частинаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь anyzed
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ацетальна смола
сталь
Матеріал поліпропілен
сталь, нікель
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Дверцята ящика/передня частина
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
m продукт із переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 12 039,92 ₴


