

IKEA METOD / MAXIMERA(293.356.58), стояча шафа / витяжка з ящиками, білий/Ringhult білий
16 303 ₴
14 509,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.356.58
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Двері зачиняються повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Фронт ящикаДВП
Пластикова плівка (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластик край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, Меламінова фольга
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, зволоженою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопного або вичерпний.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо нове життя існуючим матеріалам.
Духова шафа / шафа під раковиноюЯк відновлюваний матеріал у цьому продукті, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 88.0 см см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см см |
- Ціна: 14 509,67 ₴


