



IKEA BODBYN(102.210.39), двері, сірий
5 244 ₴
- Під замовлення
- Код: 102.210.39
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Класичний вираз у ніжно-сірому кольорі зі скошеними панелями, які створюють сміливий характер із теплою дружньою атмосферою. Фронти BODBYN легко підтримувати в чистоті завдяки гладкій лакованій поверхні.
Двері BODBYN мають раму та фаску. панелі, що надає їм характерного традиційного характеру. Приглушений сірий додає вишуканий кольоровий акцент на кухню.
Лаковані дверцята гладкі та однорідні, стійкі до вологи та плям, їх дуже легко підтримувати в чистоті.
25 років гарантії. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Двері можна встановити праворуч або ліворуч.
У комплекті з петлями UTRUSTA 110° з інтегрованою заслінкою для кухні, 2 шт., продаються окремо.
Додайте 3 петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Можна доповнити маскувальними панелями BODBYN, плінтусами та декоративними планками сірого кольору.
Підходить для асортименту кухонних меблів METOD.
ДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або, якщо необхідно, милом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 139.7 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Система, вис | 140.0 см |
| Система, шир | 60.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 59.7 см см |
- Ціна: 5 244 ₴


