
IKEA METOD(994.497.79), 2 передні панелі посудомийної машини, Кільце світло-сіре
4 510 ₴
4 013,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.497.79
Відправка з 11 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронт ящика З’єднувальна рейка для фасадів
ДСП, фольга
сталь, оцинкована
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 88.0 см см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.8 см |
| Ширина | 60.0 см см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 013,90 ₴


