

IKEA METOD(394.498.00), 2 передні панелі посудомийної машини, Voxtorp темно-сірий
4 857 ₴
4 322,73 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.498.00
Відправка з 11 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із вбудованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
Фронтальна частина ящикаДСП
Пластикова упаковка
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
сталь, оцинкована
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, наприклад деревного волокна, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, одночасно здобуваючи існуючі матеріали. нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 88.0 см см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Інтегровані ручки |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 2.2 см |
| Ширина | 60.0 см см |
- Ціна: 4 322,73 ₴


