


IKEA LERHYTTAN(903.560.67), фасад ящика, чорні плями
2 986 ₴
- Під замовлення
- Код: 903.560.67
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Рама з масиву дерева зі скошеними краями та шпонована вставна панель надають кухонним фасадам LERHYTTAN позачасовий традиційний вигляд. Чорне покриття надає кухні теплий і солідний характер.
Фронтальна частина шухляди LERHYTTAN має яскраво виражене традиційне масивне дерево характер зі скошеними краями. LERHYTTAN створює затишну кухню із сільським шармом.
Гарантія 25 років. Прочитайте умови в гарантійній брошурі.
Доповнюється кнопками або ручками.
Підходить для кухонних меблів серії METHOD.
lity Ash, Stain, Clear acrylic lacquer
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі, або милом, якщо необхідно.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.7 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Система, вис | 10 см |
| Система, шир | 40 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 39.7 см см |
- Ціна: 2 986 ₴


