



IKEA SINARP(604.041.64), фасад ящика, коричневий
1 924 ₴
- Під замовлення
- Код: 604.041.64
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Серію SINARP можна комбінувати з дверима HASSLARP для створення унікальних, сучасних та індивідуальних акцентів.
Окантовка з твердої деревини додає стійкості та робить двері міцними та довговічними.
25 років безкоштовної гарантії . Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Може бути доповнено чорними або коричневими ручками та ручками NYDALA.
Сумісний із серією METOD кухонні меблі.
ДСП
дубовий шпон, Морилка, тонована лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, Морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі якщо необхідно.
Використовуючи зріз деревини як верхній шар у цей виріб на ДСП, замість того, щоб мати лише тверду деревину, ми використовуємо менше деревини для кожного виробу. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9.7 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал | Дуб |
| Система, вис | 10 см |
| Система, шир | 40 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 39.7 см см |
- Ціна: 1 924 ₴


