

IKEA METOD(494.499.94), 4 передні панелі для посудомийної машини, Lerhyttan світло-сірий
17 909 ₴
15 939,01 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.499.94
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронт ящика Передня частина ящика
Рама:
освітлена береза, Тонований прозорим акриловим лаком
Панель:
Плита ДВП, березовий шпон, Тонований прозорим акриловим лаком
Сторона задньої панелі:
З'єднувальна шина для фасадів Березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
сталь, оцинкована
Завдяки використанню відновлюваний матеріал, такий як деревина, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, З рамою, береза |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 939,01 ₴


