
IKEA METOD(594.500.05), 4 передні панелі для посудомийної машини, Рінгхульт білий
5 550 ₴
4 939,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.500.05
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронт ящика Фронт ящика
Фронт:
Диск ДВП
Лицьова сторона:
Пластикова фольга (мін. 70% перероблений)
Тильна сторона:
Високоміцний меламіновий ламінат
Край:
З'єднувальна рейка для фасадів Пластиковий край
сталь, оцинкована
я уникаю використання викопної або вичерпної сировини в цьому продукті як відновлюваному матеріалі.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та ми зменшити наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримають нове життя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Зовнішній вигляд | Високий глянець |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.8 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 939,50 ₴


