
IKEA CAPITA(102.678.95), нога, нержавіюча сталь
762 ₴
- Під замовлення
- Код: 102.678.95
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота регулюється від 16 до 17 см, тому він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Вгорі:
сталь, оцинкована
Ніжка:
нержавіюча сталь
Ковпачки для труб:
Поліпропіленовий пластик
Прокладка:
ацеталь пластик
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою м’яким рідина для миття посуду або при необхідності з милом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 16 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість в пакованні | 4 шт |
| Максимальна висота | 17 см |
| Максимальна міцність ніг | 125 кг |
| Мінімальна висота | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴


