



IKEA ENKÖPING(605.057.52), маскувальна панель, біла імітація дерева
1 822 ₴
1 621,58 ₴
- Під замовлення
- Код: 605.057.52
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Класичний білий дизайн, який привабливий і витримає випробування часом. Фронти ENKÖPING mullion покриті міцною плівкою з тонкою зернистою структурою, яка надає деревині справжній, теплий характер.
Виберіть панель кришки з такою ж обробкою, як і двері, для однорідного вигляду.
Прикріпіть панель кришки до бічної частини шафи в кінці рядок.
Плівка забезпечує гладку та практичну поверхню, стійку до вологи та бруду, яку легко підтримувати в чистоті.
25 років гарантії. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Прикріпіть заглушку збоку остання шафа в ряду.
Підходить для асортименту кухонних меблів METHOD.
ДСП, пластикова плівка
Пластиковий край
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі, якщо необхідно.
Витріть насухо чистою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 103.0 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Товщина | 1.3 см |
| Ширина | 39.0 см см |
- Ціна: 1 621,58 ₴


