


IKEA RINGHULT(103.271.25), маскувальна панель, глянцевий світло-сірий
2 168 ₴
1 929,52 ₴
- Під замовлення
- Код: 103.271.25
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Фасади RINGHULT з глянцевою сірою поверхнею створюють враження сучасності та простору. Витримує вологу та удари, плями легко змиваються, зберігаючи вашу кухню блискучою та чистою.
Виберіть накладну панель у така ж обробка, як і двері, для однорідного вигляду, або налаштуйте та підберіть на свій смак.
Глянцеве покриття з фольги; легко чистити.
25-річна гарантія. Ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Прикріпіть заглушку збоку остання шафа в ряду.
Підходить для асортименту кухонних меблів METHOD.
ДСП, фольга
Протріть сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі, або милом, якщо необхідно.
Використовуючи в цьому продукті відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 106.0 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, вис | 106 см |
| Система, шир | 39 см |
| Товщина | 1.5 см |
| Ширина | 39.0 см см |
- Ціна: 1 929,52 ₴


