
IKEA UTRUSTA(505.153.46), висувна комора
30 996 ₴
27 586,44 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.153.46
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Кошики всередині шафи висуваються автоматично, коли ви відкриваєте дверцята, щоб легко отримати доступ до речей ззаду.
6 кошиків на дверцятах і 6 кошиків у шафі створюють достатній простір для зберігання з відмінним оглядом.
Неглибокі кошики на дверцята забезпечують гарний огляд пляшок і банок зі спеціями, тоді як більші кошики в шафі ідеально підходять для більших речей.
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова плівка, далеко акриловий ба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому мийному засобі або милі, якщо необхідно.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантаж / мала полиця | 3 кг |
| Висота | 168.0 см см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Корпус, шир | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження / велика полиця | 6 кг |
| Тип | Внутрішній органайзер, Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 55.4 см см |
| Основні | |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 27 586,44 ₴


