
IKEA UTRUSTA(002.046.72), кошик
1 215 ₴
1 081,35 ₴
- Під замовлення
- Код: 002.046.72
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'які та безшумні висувні ящики з блокуванням витягування
Низький передній край полегшує завантаження та вивантаження речей.
Ідеально підходить для зберігання каструль, сковорідок і посуду.
10 років гарантії. Про умови гарантії читайте в брошурі.
Основні частини / Рейка:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Обведіть:
матеріал ацеталь
Заклепка:
сталь
Прокладка:
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 11 см см |
| Глибина | 56.5 см |
| Корпус, шир | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Ширина | 56.4 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081,35 ₴


