IKEA FIXA(205.328.75), планка фінішної обробки стін, сталь
872 ₴
- Під замовлення
- Код: 205.328.75
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захищає воду від потрапляння між стіною та стійкою
Заповнює зазор між стіною і стільницею. Підходить для всіх стільниць IKEA. Можна використовувати для різних матеріалів, наприклад, для плитки.
Лицьова сторона:
АБС-пластик, синтетичний каучук, пластик плівка
Тильна сторона:
ABS пластик
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Зовнішній вигляд | нержавіюча сталь |
| Глибина | 2.5 см |
| Довжина: | 250 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | декоративна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴


