IKEA ENHET(204.576.68), двері, сіра рамка
1 061 ₴
- Під замовлення
- Код: 204.576.68
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Сірий базовий колір створить відчуття тепла та затишку. Ідеально, якщо вам потрібен стриманий колір, який поєднується з усім. Сучасний чи класичний – ви можете вибрати стиль.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, яка є стійкою стійкий до вологи та бруду, легко підтримувати в чистоті.
Можна встановити з правого або лівого боку шафи
Безкоштовна гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Підходить для шаф серії ENHET.
Петлі входять до шафи.
ДВП, пластикова плівка
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі, якщо необхідно.
Використовуючи відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, у цьому продукт, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, З рамою |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Система, вис | 75.0 см |
| Система, шир | 40.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.6 см |
- Ціна: 1 061 ₴


