
IKEA ENHET(704.576.75), фасад ящика, сірий
676 ₴
- Під замовлення
- Код: 704.576.75
Відправка з 12 травня 2026- +380 (95) 400-30-22Менеджер
Сірий базовий колір створить відчуття тепла та затишку. Ідеально, якщо вам потрібен стриманий колір, який поєднується з усім. Сучасний чи класичний – ви можете вибрати стиль.
Фольга забезпечує гладку та практичну поверхню, яка є стійкою стійкий до вологи та бруду, легко підтримувати в чистоті.
10 років гарантії. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Підходить для шаф серії ENHET.
span>
ДСП
Пластикова упаковка
Пластикова окантовка
Протріть сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому неабразивному мийному засобі або милі.
Використовуючи у цьому продукті відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 14.6 см см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Система, вис | 15.0 см |
| Система, шир | 80.0 см |
| Тип | фасад ящика |
| Товщина | 1.6 см |
| Ширина | 79.6 см см |
- Ціна: 676 ₴


