IKEA UPPDATERA(594.327.09), піднос з підставкою для спецій, білий/антрацит
350 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.327.09
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач спецій Вкладиш ящика Тримач для спецій / вкладиш для ящика
Поліпропілен (мінімум 20 % перероблений)
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20 % перероблений), синтетичний каучук
Завдяки використанню в цьому продукті пластику, що переробляється, ми використовуємо менше нової сировини матеріалів і зменшити наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримають нове життя.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 50 мм см |
| Глибина | 495 мм |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Внутрішній органайзер |
| Ширина | 200 мм см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


