
IKEA UTRUSTA(602.635.88), сполучна рейка для фасадів
694 ₴
617,66 ₴
- Під замовлення
- Код: 602.635.88
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке встановлення завдяки попередньо просвердленим отворам у ящику.
Ви можете легко вирівняти передню частину ящика з іншими дверцятами та ящиками на кухні та отримати рівномірний однорідний вигляд завдяки з’єднувальній рейці UTRUSTA.
25 років безкоштовної гарантії. Ознайомтеся з умовами в гарантійній брошурі.
Гвинти в комплекті
сталь, епоксидне порошкове покриття
Протріть сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким миючим засобом або милом, якщо необхідно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина: | 54.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Тип | Залізниця |
| Ширина | 6.2 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,66 ₴


