IKEA STOLTHET(305.128.10), дошка для нарізання, бамбук
867 ₴
771,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.128.10
Відправка з 12 травня 2026+380 (93) 270-04-24
Менеджер Руслан
- +380 (95) 400-30-22Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
бамбукова олія
Прати лише вручну.
Щоб продовжити термін служби продукту, час від часу протирайте його рослинним маслом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 8 см см |
| Довжина: | 35 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 22 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,63 ₴










